Patronul FC Botosani ia peste picior Dinamo: "Nu vreau sa fim nasul lui Dinamo, eu vreau sa fiu nasul altora"

Sambata, 21 Decembrie 2019, ora 14:03
32 citiri
FC Botosani a invins Dinamo Bucuresti, cu un scor de 1-0, in primul meci al etapei a XXII-a a Ligii I, printr-un gol marcat in minutele de prelungire.
Patronul botosanenilor o ironizeaza pe Dinamo, dupa victoria echipei sale in meciul din etapa a 22-a din Casa Pariurilor Liga 1.
"E o bucurie de moment. Nu este nimic realizat. Dinamo este la cinci puncte in spate si ne ajuta acest lucru. Trebuia sa castigam. Ei nu au jucat deloc, au incercat doar sa ne surprinda. Dinamo nu a jucat fotbal, nu ...citește toată știrea