Un nou egal pentru FC Botosani in campionat. Cum arata clasamentul dupa remiza de la Voluntari!

Sambata, 29 Septembrie 2018, ora 23:59
89 citiri
FC Botosani nu a depasit momentul greu prin care trece, obtinand, sambata seara, al saselea egal din actuala editie de campionat. Echipa lui Costel Enache a terminat la egalitate, scor 1-1, partida sustinuta in deplasare la FC Voluntari.

Gazdele au deschis scorul in minutul 36, din penalty, prin Laidouni, dupa un fault in suprafata de pedeapsa facut de Miron. Botosaniul a jucat timp de 39 de minute in superioritate numerica dupa eliminarea lui Malfleury.