Ce i-au făcut organizatorii turneului de la Vancouver apetisantei Eugenie Bouchard FOTO

Sambata, 20 August 2022, ora 09:47
2877 citiri
Eugenie Bouchard a avut o surpriză uriașă FOTO facebook

Eugenie Bouchard, una dintre cele mai frumoase jucătoare de tenis din lume, a avut parte de o surpriză neașteptată la turneul de la Vancouver.

Participantă la competiția din țara natală, Bouchard a primit o acreditare de participare la concurs cu o fotografie în care apare mai mult dezbrăcată.

„Poate cineva de la Vancouver Open să-mi explice ce este asta?”, a postat Bouchard pe Insta Story, conform prosport.ro

Bouchard a pierdut la Vancouver în fața unei necunoscute Arianne Hartono (Olanda), scor 6-2, 6-2 și va reveni în tenisul mare la US Open, turneu programa în perioada 29 august-11 septembrie.

Fotografia răvășitoare a unei femei palestiniene ce ține în brațe trupul fără viață al nepoatei sale a câștigat trofeul la concursul World Press Photo
Fotografia emoţionantă a unei femei palestiniene îndoliate, care o ţine în braţe pe nepoţica ei, ucisă în timpul unui bombardament israelian în Fâşia Gaza, a câştigat joi principalul...
Surpriză în tenis. Românca principală favorită a fost eliminată în primul tur
Perechea Monica Niculescu/Miyu Kato (România/Japonia), cap de serie numărul 1, a fost eliminată, miercuri, în primul tur al turneului de categorie WTA 250 de la Rouen. Românca şi colega sa...