Marti, 15 Septembrie 2015, ora 05:15
187 citiri
* parasita de fostul iubit, cu sanatatea la pamant de atata suparare, actrita porno se plange si ca este amenintata cu moartea de mafioti
Florina Mihaila, alias Sexy-braileanca, trece din nou prin clipe de cosmar. Parasita de iubit, actrita porno a refuzat sa mai manance o perioada, iar acum sustine ca este escrocata si ca a intrat in vizorul interlopilor, care au amenintat-o ca ii vor taia picioarele, pentru un bolid de lux.
Ea spune ca a cumparat o masina de lux in luna august, impreuna cu ...
citește toată știreaDisclaimer: Știrile locale sunt preluate automat de Ziare.com din publicațiile locale partenere. Ziare.com nu are niciun rol editorial în selectarea știrilor, iar publicațiile locale își asumă în totalitate răspunderea pentru conținut. Pentru orice sesizări privind conținutul acestor materiale de presă, contactați direct sursa principală, adică site-ul local.