Dacia Unirea a promovat in etapa a 3-a a Cupei Romaniei

Joi, 24 Septembrie 2020, ora 00:00
16 citiri
* victorie clara, cu 4-1, in fata rezervelor Viitorului Ianca * autogol de cascadorii rasului pentru Florin Lungu * Viitorul a condus cu 1-0 pana la ultima faza a primei reprize * Dacia Unirea a egalat dupa ce Patrick Petre a transformat o lovitura libera facuta cadou de centralul partidei * repriza a doua a fost la discretia elevilor lui Florentin Petre

Marti, Dacia Unirea si Viitorul Ianca s-au intalnit din nou la Insuratei, in Cupa Romaniei, insa de data aceasta meciul nu s-a mai ridicat la ...citește toată știrea