Viitorul Ianca a castigat cu 3-1 partida cu Sportul Chiscani

Marti, 26 Octombrie 2021, ora 00:01
565 citiri
* Marius Dima cu o "dubla" si Marius Coman au fost marcatorii echipei gazda * dar Sportul a condus cu 1-0, dupa golul lui Mohorita din minutul 46

In ultima etapa a turului Ligii a III-a, la Plopu, Viitorul Ianca a dispus cu 3-1 de Sportul Chiscani. Toate golurile s-au marcat in repriza a doua.

In prima repriza ocaziile de poarta au lipsit. Viitorul Ianca a dominat teritorial dar Sportul Chiscani a acoperit foarte bine terenul de joc, s-a aparat eficient, astfel ca Olaru nu a avut emotii. ...citește toată știrea