Viitorul Ianca si-a luat revansa cu Aerostar, dupa victoria cu 2-1

Marti, 02 Noiembrie 2021, ora 00:00
938 citiri
* Marius Dima si Laurentiu Iorga au marcat golurile echipei gazda

Viitorul Ianca si-a luat revansa in fata Aerostarului, dupa victoria cu 2-1, un succes meritat de formatia pregatita de Victor Olenic.

Meciul a fost echilibrat pe ansamblu, iar fazele periculoase de poarta s-au derulat in repriza a doua. Singura actiune demna de consemnat din prima repriza a apartinut echipei gazda si s-a derulat in minutul 41. Atunci Dima a sutat violent de la marginea careului, portarul a boxat mingea in fata, ...citește toată știrea