Înapoi la listarea arhivei

20 Iulie 2019 - BRD Bucharest Open. Elena Rybakina s-a calificat in finala

Jucatoarea de tenis din Kazakhstan Elena Rybakina, locul 106 WTA, s-a calificat in finala turneului BRD Bucharest Open, cu premii de 250.000 de dolari, potrivit News.ro. Rybakina a trecut in

20 Iulie 2019 - Liga I. Ardelenii au facut scor cu Academica Clinceni

CFR Cluj a invins, sambata, in deplasare, la Voluntari cu scorul de 4-1, echipa Academica Clinceni, in etapa a doua a Ligii I. Campioana a evoluat cu un jucator in plus din minutul 58, dupa ce Rauta,

20 Iulie 2019 - ACS SR Brasov , victorie la scor in amicalul cu Precizia Sacele / Cetate Rasnov, esec in meciul cu AFK Miercurea Ciuc

ACS SR Brasov a castigat cu 3-0 (2-0) meciul amical cu Precizoia Sacele (L4) disputat astazi pe stadionul Tineretului. Formatia brasoveana de Liga a 3-a s-a impus gratie golurilor marcate de Horia

20 Iulie 2019 - Liga 1. Meci spectaculos cu 5 goluri la Botosani

FC Botosani a castigat cu 4-1 partida cu FC Voluntari, din etapa a 2-a a Ligii 1. Ilfovenii au deschis scorul in minutul 13, dintr-un penalti transformat de Laidouni, Miron a egalat in minutul 21

20 Iulie 2019 - BRD Bucharest Open. Patricia Esig va lupta pentru titlul de campioana

Venita din calificari si fara clasare WTA, Patricia Esig va evolua pentru castigarea trofeului BRD Bucharest Open, dupa ce a invins-o clar in semifinale pe Laura Siegemund (Germania, 77 WTA, favorita

20 Iulie 2019 - BRASOV. ACS SR, succes la scor cu Precizia Sacele. Ar trebui sa urmeze un test cu Corona Brasov

ACS SR Municipal Brasov s-a impus fara probleme, 3-0, in partida amicala cu Precizia Sacele, disputata astazi pe Stadionul "Tineretului".

20 Iulie 2019 - Ionut Negoita ii da gratis Dinamo lui Ion Țiriac! "Cu o minima conditie"

Finantatorul lui Dinamo, Ionut Negoita, a precizat pentru gsp.ro ca este dispus sa-i cedeze echipa lui Ion Țiriac (80 de ani).