BRASOV. LIVETEXT. Corona Brasov - Sport Club Miercurea Ciuc, duel pentru calificarea in finala Cupei Romaniei la hochei pe gheata. Ciucanii se desprind pe tabela

Sursa: MyTex.ro
Joi, 22 Decembrie 2016, ora 14:02
75 citiri
Minutul 50 - Eliminare la Corona. Filip, 2 minute pentru agatare.
Minutul 48 - Solarev scapa pe contraatac, Toke reuseste sa apere.
Minutul 46 - Corona a inceput mai bine repriza a treia, dar nu reuseste sa marcheze golul care sa o readuca in meci.
Minutul 41 - A inceput repriza a treia.
Minutul 40 - Pauza. Dupa doua reprize, Corona Brasov - Sport Club Miercurea Ciuc 0-2.
Minutul 39 - Ciucanii sunt in efectiv complet.