Corona a pierdut calificarea in Final 4-ul Cupei Romaniei

Vineri, 16 Martie 2018, ora 10:32
87 citiri
Corona Brasov a pierdut meciul disputat, pe teren propriu, joi, in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, cu scorul de 27-31, in fata formatiie HCM Ramnicu Valcea.

Fetele antrenate de Dragos Dobrescu au inceput foarte slab, oaspetele luand astfel un avantaj de cinci goluri in prima repriza. In partea a doua, brasovencele au avut o revenire spectaculoasa, de la scorul de 15-20 la avantaj de un gol pe tabela, scor 23-22, forcingul epuizandu-le insa, astfel ca Valcea a revenit la conducere si ...citește toată știrea