Hermannstadt, pe marginea prapastiei

Miercuri, 03 August 2022, ora 06:22
26 citiri
FC Hermannstadt a incheiat la egalitate, scor 1-1, meciul disputat, luni seara, pe teren propriu, in compania echipei FC Botosani, in etapa a treia din Superliga.

Pentru FC Hermannstadt a marcat Paraschiv, in minutul 53, iar pentru FC Botosani a punctat Florescu, in minutul 72, din penalty.

Echipa este neinvinsa in primele 3 etape, dar are grave probleme financiare. Dani Coman, presedintele echipei din Sibiu, a facut apel catre autoritatile locale si catre companiile din Sibiu. El le-a cerut ...citește toată știrea