CFR CLUJ - CLINCENI 3-0 // Ciprian Deac: "Nu vreti sa stiti ce a fost la pauza in vestiar" + "N-am dormit multe nopti dupa meciul cu Poli Iasi"

Sambata, 02 Noiembrie 2019, ora 23:34
42 citiri
"A fost un meci greu, cu o echipa care se inchide foarte bine. Nu ne-am creat foarte multe ocazii in prima repriza. Ma bucur ca am reusit sa dau gol, pentru ca fiica mea implineste 5 ani si am vrut sa-i dedic aceasta reusita.

N-ati vrea sa stiti ce a fost la pauza in vestiar, dar e bine ca am castigat. Toti adversarii care vin aici se motiveaza foarte bine, isi dau viata", a declarat Deac la TV Digi Sport.

Ciprian Deac a vorbit si despre infrangerea din etapa trecuta cu Poli Iasi, scor 1-2: ...citește toată știrea