CHINDIA - HERMANNSTADT 1-3. VIDEO Prima victorie din acest sezon pentru formatia lui Ruben Albes! Cum arata clasamentul

Vineri, 18 Septembrie 2020, ora 23:31
23 citiri
Chindia Targoviste a inceput ideal partida de la Ploiesti, de pe arena "Ilie Oana". Ex-dinamovistul Daniel Popa a profitat de o eroare a defensivei sibienilor si a marcat in minutul 10. Formatia lui Ruben Albes a egalat in minutul 30, printr-o lovitura de pedeapsa transformata de Romario Pires.

Mai mult, Hermannstadt a reusit sa intre in avantaj la cabine, datorita executiei superbe din lovitura libera a lui Andrei Sintean. Rezultatul final a fost stabilit in minutul 82. David Mayoral, ...citește toată știrea