CHINDIA - SEPSI 1-1 // VIDEO Egal la Ploiesti, intr-o atmosfera dezolanta cauzata de Coronavirus! Cum arata ACUM clasamentul

Duminica, 08 Martie 2020, ora 19:31
19 citiri
Bradley Diallo a deschis scorul pentru gazde in minutul 27, cu o lovitura de cap plasata excelent la coltul lung. Covasnenii au preluat fraiele partidei, iar egalarea a venit imediat dupa pauza, in minutul 47. Istvan Fulop a trimis de la 18 metri. Sutul sau a fost deviat decisiv de un aparator.

Sepsi ramane pe locul secund in play-out, cu 19 puncte, 5 mai putine decat ldierul Viitorul. Chindia este penultima, cu 14 puncte, la fel ca Academica Clinceni, dar cu un golaveraj mai slab. Pentru ...citește toată știrea