FOTO + VIDEO Dinamo se impune fara emotii in deplasarea cu Juventus * Meci stricat de incidentele create de fanii dinamovisti

Marti, 15 Mai 2018, ora 16:59
40 citiri
Dinamo s-a impus fara emotii in deplasarea cu Juventus Bucuresti, 2-0, si continua parcursul solid din play-out.

Dinamovistii nu au excelat in prima repriza a partidei. Jucatorii lui Bratu nu au avut ocazii clare de a marca, ba chiar au fost la un pas sa fie pedepsiti. Mahlangu a gresit o pasa simpla, mingea a ajuns la Marian Constantinescu, care a sutat in bara din cativa metri.

Dinamovistii s-au desmeticit dupa pauza, iar dschiderea de scor a venit in minutul 64, cand fundasul central Mihai ...citește toată știrea