HERMANNSTADT - ASTRA 2-2 // VIDEO Gol buclucas marcat in minutul 88: Craciunescu si Balaj s-au razgandit in acelasi timp

Luni, 17 Februarie 2020, ora 23:32
61 citiri
Astra a fost calificata in play-off timp de 21 de minute. Atat a fost distanta dintre golul de 1-2 marcat de Valentin Gheorghe si reusita lui Adrian Balan, care a adus egalarea in minutul 88.

Ofsaid la golul decisiv?

Golul marcat de Adrian Balan a venit in urma unei faze suspecte. Alin Dobrosavlevici, cel care a oferit pasa decisiva, se afla in pozitie de ofsaid in momentul devierii. Ion Craciunescu si Cristi Balaj au opinat initial ca decizia de a valida golul este una gresita, dar s-au ...citește toată știrea