Mutu este analist pe Facebook * "Briliantul" a comentat meciul Romania - Ucraina si a lamurit problema banderolei: "E clar cine va fi capitan"

Luni, 30 Mai 2016, ora 14:09
36 citiri
Romania a pierdut ieri cu Ucraina, scor 3-4, intr-un amical care s-a disputat la Torino.

Adrian Mutu, retras la finalul acestui sezon, a urmarit cu atentie meciul Romaniei cu Ucraina si a analizat prestatia tricolorilor la pauza si la finalul partidei.

"Atacantii nostri trebuie sa profite de talentul lui Lucian Sanmartean.

Pacat de golul din finalul reprizei...o repriza buna,altceva ....golul a venit perfect pt moralul lui aEuroS#‎