POLI IASI - CFR CLUJ 2-1 // Dan Petrescu da explicatia pentru esec: "Stam numai prin avioane, pe drumuri"

Luni, 28 Octombrie 2019, ora 23:31
49 citiri
"Nu ne asteptam sa avem iar o infrangere, dupa meciul din Europa. Am inceput bine, dar Iasiul a revenit in joc. Puteam face 2-0, iar ei au marcat chiar in ultima faza a primei reprize. Moralul nostru era scazut la pauza. Am incercat sa vorbesc cu ei. E de inteles ca nu jucam bine, pentru ca multi jucatori n-au ritm, n-au meciuri in picioare.

In repriza a doua am fost mai buni. Iasiul nu cred ca a avut vreo ocazie. La singurul lor sut au dat gol. Am pierdut 3 puncte mari. In primul rand ...citește toată știrea