SEPSI - FC VOLUNTARI 1-2 / VIDEO Meci entuziasmant in play-out: intoarcere de scor, greseli de arbitraj si un ritm alert

Marti, 16 Iunie 2020, ora 23:31
14 citiri
Partida de la Sf. Gheorghe a avut de toate. Evenimentele au inceput dupa 26 de secunde, cu reusita lui Carnat, cea mai rapida din acest sezon. Gazdele au trimis mingea in poarta a doua oara in minutul 8, dar reusita nu a fost validata de brigada condusa de Horia Mladinovici. Reluarile au demonstrat ca mingea depasise linia portii.

Repriza secunda nu s-a lasat mai prejos. Ilfovenii au marcat doua goluri, in minutele 68, prin Claudiu Belu Iordache, si 71, prin capitanul Mihai Capatina. Victoria ...citește toată știrea