VIDEO | Accidentare HORROR pentru Florin Andone. Ghinion teribil pentru atacantul roman, care s-a accidentat din nou la genunchiul drept

Luni, 15 Iunie 2020, ora 05:49
12 citiri
Ghinioanele continua pentru Florin Andone. Intrat in teren in minutul 46 al meciului de la Rizespor, atacantul roman a suferit o accidentare ingrozitoare la jumatatea reprizei secunde.
Florin Andone a rezistat in teren doar 22 de minute. Atacantul roman s-a accidentat la genunchi in urma unui impact cu portarul advers si a fost scos pe targa de pe teren in meciul pierdut de Galatasaray, scor 0-2, in ...citește toată știrea