VIDEO Ce meci am avut la Medias! Cinci goluri si multe faze tari in Gaz Metan - Dinamo

Duminica, 06 Mai 2018, ora 20:30
69 citiri
Dinamo a castigat meciul de pe terenul lui Gaz Metan din etapa a 8-a din play-out, scor 3-2, si si-a consolidat pozitia de lider in play-out.

Vezi meciul liveTEXT AICI!

Vezi VIDEO cu golurile partidei

Sergiu Hanca si Mario Rondon au reusit fiecare cate o dubla. Dinamovistul a deschis scorul in minutul 26, iar jucatorul mediesenilor a egalat 5 minute mai tarziu.

Gazul a preluat conducerea in minutul 38 dupa ce Rondon a inscris cu capul din apropierea liniei portii, profitand de o eroare a ...citește toată știrea