VIDEO | Rapid - FC Arges 1-2. Stupoare in Regie: oaspetii au castigat printr-un gol marcat in minutul 90+1. Cum arata acum clasamentul

Miercuri, 22 Iulie 2020, ora 05:57
19 citiri
Rapid Bucuresti si FC Arges Pitesti s-au intalnit, marti, intr-o partida din etapa a 3-a din play-off-ul Ligii a 2-a. Oaspetii au castigat, printr-un gol marcat in minutul 90+1.
In clasament conduce UTA, cu 29 de puncte, dupa trei meciuri din play-off, urmata de Turris-Oltul, 24 de puncte (2), FC Arges, 23 de puncte (2), Petrolul, 21 de puncte (2), Rapid, 21 de puncte (3) si CS Mioveni, 21 de puncte (2).
VIDEO | Rapid - FC Arges 1-2 (Draghiceanu 85 / Serbanica 55, Serban 90+1) Echipele de start: ...citește toată știrea