VIDEO | Rezumatele zilei din La Liga ! Zi de cosmar pentru favorite: Real Madrid si Sevilla s-au incurcat

Luni, 17 Februarie 2020, ora 05:48
22 citiri
Rezumatele zilei din La Liga !
Sevilla - Espanyol 2-2 Sevilla a obtinut doar o remiza cu Espanyol pe teren propriu, inainte de meciul de la Cluj cu CFR. Echipa lui Lopetegui a inceput bine partida si a deschis scorul in minutul 15, prin golgheterul Lucas Ocampos. Espanyol a reactionat foarte bine, iar Embarba a restabilit egalitatea din lovitura libera. Startul reprizei secunde le-a apartinut oaspetilor. Chinezul Wu Lei a marcat pentru 2 la 1. Catalanii au ramas in 10 oameni, dupa eliminarea ...citește toată știrea