Dinamo, la un pas de o nouă rușine. Cum s-a terminat amicalul cu CSO Plopeni

Miercuri, 25 Ianuarie 2023, ora 14:40
1380 citiri
Ovidiu Burca este antrenorul lui Dinamo FOTO facebook

Dinamo continuă seria rezultatelor slabe, chiar și în meciurile amicale, și după 0-0 cu CS Blejoi, a făcut egal și cu o altă echipă de liga a treia.

CSO Plopeni, locul 7 în Seria 5 din Liga 3, a făcut egal, scor 1-1 în amicalul cu echipa din Ștefan cel Mare.

Dinamo a început în formula: Oncescu – Demici, Giafer, Bena, Amzăr – N.Roșu, I. Roșu – Bobea, Ghezali, A. Bani – Al. Pop.

Pe parcursul meciului, antrenorul Ovidiu Burcă i-a mai folosit pe: Dujmovic, Moura, Țîră, Iglesias, Borcea, Patriche, Cune, Șerban, Laruccea, Delciu, Florescu.

Dinamo este pe locul 8 în liga secundă.

FC Botoșani - Dinamo, o nebunie de meci: autogol, gol anulat, penalty ratat, accidentare gravă. Lovitura de grație, în prelungiri
Formaţia Dinamo a fost învinsă, marţi, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botoşani, în etapa a şasea din play-out-ul Superligii. Pentru FC Botoşani au marcat Moura (13 -...
Campioana Dinamo, victorie uriașă într-o atmosferă electrizantă. Când se decide calificarea în Final 4
Campioana Dinamo Bucureşti a învins marţi, pe teren propriu, într-o atmosferă electrizantă, formaţia daneză Skjern Handbold, scor 28-27 (14-15), în turul sferturilor de finală ale...