Liga 3 | Play-out: Infrangeri la scor pentru Modelu si Oltenita

Sursa: Arena
Vineri, 15 Aprilie 2022, ora 20:24
98 citiri
Dupa succesul de la Fetesti din urma cu aproape o saptamana, Inainte Modelu a revenit granbinc cu picioarele pe pamant fiind invinsa astazi acasa cu 6-1 de Gloria Albesti. Gazdele au deschis scorul in minutul 60 prin Daniel Gheorghe care a transformat un penalty insa la pauza Gloria conducea deja cu 3-1. Oaspetii au apasat pe acceleratie si in partea a doua inchizand tabela la 1-6!

Infrangere la scor si pentru CSM Oltenita care a incasat 6 goluri fara sa dea nici unul la Voluntari.