Liga 3 | Play-out: Modelu, a doua infrangere consecutiva. Egal in derby-ul codaselor

Sursa: Arena
Vineri, 22 Aprilie 2022, ora 23:41
112 citiri
Vineri au avut loc partidele din cadrul etapei a 4-a a play-out-ului in Seria 3. Dupa 1-6, in runda precedenta cu Gloria Albesti, Inainte Modelu a fost invinsa si la Voluntari de FC 2 cu 5-0.

In derby-ul codaselor, CSM Oltenita si CSM Fetesti au incheiat nedecis, 1-1.

Meci cu final nerecomandat cardiacilor la Albesti, acolo unde Gloria si Recolta au remizat, 3-3. Gazdele au marcat ultimele doua goluri in prelungiri, ultimul in al 5-lea minut din penalty. Toate cele 6 goluri s-au marcat dupa ...citește toată știrea