Jose Mourinho mănâncă pe scări: cum a ajuns în situația aceasta FOTO

Joi, 28 Octombrie 2021, ora 12:30
2578 citiri

AS Roma a câștigat cu 2-1 pe terenul lui Cagliari, echipă la care Răzvan Marin a fost titular.

Romanii au fost conduși cu 1-0 de Cagliari, dar au întors partida în 7 minute prin golurile lui Ibanez (71) și Pellegrini (78).

Barcelona revine la tiki-taka! Într-un material video excelent, Xavi își explică filosofia: "Sunt obsedat de posesie"

Roma ocupă locul 4 și urmează să joace acasă cu liderul AC Milan.

Romanii nu au fost conduși de pe bancă de Jose Mourinho, suspendat. Mai mult, antrenorul portughez nu a avut voie nici la vestiare astfel că după meci a luat o cină frugală în afara stadionului.

Jose Mourinho s-a ținut de cuvânt și i-a cumpărat atacantului său cadoul promis. AS Roma se îndrepta spre un nou semieșec în meciul cu Genoa din Serie A. Cu 15 minute înainte de final,...
Gest de milioane! Mourinho i-a făcut un cadou de 800 de euro fotbalistului care a adus victoria Romei VIDEO
Tehnicianul echipei AS Roma, Jose Mourinho, i-a dăruit lui Felix Afena-Gyan o pereche de ghete, el respectându-şi astfel promisiunea faţă de fotbalist după ce acesta a înscris două goluri...