Jose Mourinho mănâncă pe scări: cum a ajuns în situația aceasta FOTO

Joi, 28 Octombrie 2021, ora 12:30
4633 citiri
Jose Mourinho FOTO facebook

AS Roma a câștigat cu 2-1 pe terenul lui Cagliari, echipă la care Răzvan Marin a fost titular.

Romanii au fost conduși cu 1-0 de Cagliari, dar au întors partida în 7 minute prin golurile lui Ibanez (71) și Pellegrini (78).

Barcelona revine la tiki-taka! Într-un material video excelent, Xavi își explică filosofia: "Sunt obsedat de posesie"

Roma ocupă locul 4 și urmează să joace acasă cu liderul AC Milan.

Romanii nu au fost conduși de pe bancă de Jose Mourinho, suspendat. Mai mult, antrenorul portughez nu a avut voie nici la vestiare astfel că după meci a luat o cină frugală în afara stadionului.

Quarterly Report - Editia 4

Echipa lui Răzvan Marin a ratat în prelungiri o victorie uriașă. Românul poate retrograda din Serie A
Echipa italiană Empoli a încheiat la egalitate duminică, în deplasare, scor 1-1, cu gruparea Udinese şi a treia echipă retrogradată din Serie A se va decide în ultima etapă. La Udine,...
Clubul care l-a pus în așteptare pe Mircea Lucescu: "Îl vrem pe Mourinho!"
Vicepreşedintele clubului Beşiktaş Istanbul, Huseyin Yücel, a anunţat că se află în discuţii avansate cu José Mourinho, care este liber de contract după ce a părăsit AS Roma,...
#Jose Mourinho, #cagliari, #AS Roma, #serie A, #Razvan Marin , #stiri Campionat European