Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Remiza alba intre Otelul si Ceahlaul

Duminica, 09 August 2009, ora 19:46
1198 citiri

Echipa pregatita de Dorinel Munteanu a incheiat la egalitate, scor 0-0, cu Ceahlaul Piatra Neamt, intr-un meci din etapa a doua a Ligii 1.

Otelul Galati s-a aflat la conducerea jocului in prima repriza, insa Paraschiv si Axente nu au putut sa concretizeze singurele ocazii la poarta lui Savu.

Nici in repriza a doua lucrurile nu s-au schimbat, galatenii atacand haotic, fara idei pe faza ofensiva, astfel ca meciul s-a incheiat la egalitate, scor 0-0.

Pentru Ceahlaul Piatra Neamt urmeaza un meci pe teren propriu impotriva lui Dinamo, in timp ce Otelul Galati va intalni CFR Cluj.

C.M.

Anunțul făcut de primarul din Galați, alături de Dorinel Munteanu: ”Se va ridica la suma de 100 de milioane de euro”
Primarul oraşului Galaţi, Ionuţ Pecheanu, a anunţat, luni, într-o conferinţă de presă, începerea studiului de fezabilitatea în vederea construirii unui stadion de 25-30.000 de locuri, pe...
Ce n-a văzut CTP în 34 de ani de alegeri libere: ”Doar Ceaușescu îl poate egala pe Ciociu. Ca pe o turmă de mancurți...”
Retragerea lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei a fost comentată acid de jurnalistul Cristian Tudor Popescu, care i-a criticat dur pe președinții PSD și PNL, Marcel...