Paszkany spumega dupa infrangerea lui CFR Cluj cu Dinamo

Sambata, 05 Noiembrie 2011, ora 23:36
2809 citiri

Arpad Paszkany critica dur arbitrajul lui Alexandru Tudor din partida CFR Cluj - Dinamo.

Patronul clujenilor sustine ca CFR Cluj a avut un gol valabil neacordat si ca penaltiul primit de Dinamo a fost acordat cu multa usurinta.

"Dinamo a castigat meciul dintr-un penalti inventat de arbitru. In plus, pana la primirea acelui gol, am avut un gol perfect prin Kapetanos, nevalidat insa de arbitru. E viciere clara de rezultat. Din totdeauna cei care tipa mai tare beneficiaza de ajutoare", a tunat Paszkany la Digi Sport.

CFR Cluj a pierdut, scor 2-3, intalnirea jucata sambata seara, pe teren propriu, cu Dinamo, in etapa a 13-a a Ligii 1. "Cainii" au obtinut victoria in minutul 90+2, dupa ce in minutul 82 au egalat la 2!

Dinamo a castigat dramatic derbiul cu CFR Cluj

In urma acestui rezultat, Dinamo s-a distantat la 4 puncte de CFR Cluj in fruntea clasamentului Ligii 1.

Noua iubită a lui Arpad Paszkany, plimbată cu elicopterul prin Dubai: ”Când nu ai chef să iei mașina...” VIDEO
Milionarul Arpad Paszkany (52 de ani), fost patron la echipa de fotbal CFR Cluj, este într-o nouă relație, după ce a divorțat de femeia cu 20 de ani mai tânără cu care s-a căsătorit în...
Gabriela Firea iese în stradă. Candidata PSD la Primăria Capitalei vrea întâlniri directe cu electoratul
Gabriela Firea, candidatul PSD la Primăria Capitalei, nu va sta la birou în timpul campaniei electorale. Firea a declarat miercuri, 24 aprilie, că îşi va axa campania în primul rând pe...