Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

O nouă înfrângere pentru Dan Petrescu în Spania

Vineri, 13 Ianuarie 2023, ora 19:30
2632 citiri
Dan Petrescu

Echipa CFR Cluj a pierdut vineri al doilea amical al anului, scor 0-1 cu divizionara secundă germană SV Darmstadt, meci disputat în cantonamentul de la Oliva Nova, din Spania.

CFR Cluj a întâlnit pe SV Darmstadt, liderul din 2 Bundesliga, în faţa căruia a cedat la limită, scor 0-1. Unicul gol al partide a fost înscris de Ronstadt, în minutul 72.

Dan Petrescu a folosit în prima repriză următoarea formulă: Scuffet – Braun, Yuri, Burcă, Peteleu, Boateng, Cvek, Deac, Yeboah, Malele, Petrila.

În repriza secundă a evoluat unsprezecele Bălgrădean – Bălan, Ţîru, Billong, Camora, Bîrligea, Muhar, Bordeianu, Vito, Maglica, Janga.

Dan Petrescu face curățenie la CFR Cluj. Vedetele echipei vor fi date afară!
Dan Petrescu va reveni în Gruia, unde vrea să facă curățenie la nivelul lotului. Petrescu își face deja lotul, pentru că Ioan Varga i-a fixat obiectivele printre care și titlul în...
Adi Mutu, atac la strategia lui Nelu Varga și la rezultatele CFR Cluj
Adrian Mutu a plecat de la CFR Cluj după partida pierdută cu Corvinul Hunedoara în Cupa României. Acesta a aruncat câteva înțepături către Nelu Varga după eșecul drastic cu cei de la...