2116 citiri
Dan Petrescu

Echipa CFR Cluj a anunţat marţi, pe contul oficial de Facebook, transferul unui nou jucător – fundaşul belgian Muanza Japhet Emmanuel.

Muanza Japhet Emmanuel este un fundaş central în vârstă de 21 de ani şi a jucat pentru echipa de tineret a clubului belgian Royal Antwerp.

Conform anunţului publicat de club pe pagina oficială, Muanza va evolua pentru echipa secundă a grupării clujene.

Quarterly Report - evenimentul #1 pentru companii la BVB

Rezultat catastrofal pentru Dinamo, contra echipei lui Adi Mutu
Echipa CFR Cluj a întrecut vineri seara, pe teren propriu, scor 4-0, formaţia Dinamo Bucureşti, într-un meci din cadrul etapei a 27-a din Superligă. După o primă repriză fără gol,...
Performanță uriașă realizată de Dan Petrescu în Liga Campionilor
Jeonbuk FC, echipă antrenată de românul Dan Petrescu, s-a calificat în sferturile de finală ale Ligii Campionilor Asiei la fotbal, după ce a terminat la egalitate cu o altă formaţie...