CFR Cluj invinge lejer cu 2-0 Viitorul si acumuleaza 7 puncte

Marti, 19 August 2014, ora 00:57
177 citiri
CFR Cluj a invins fara probleme cu 2-0 pe Viitorul, in ultimul meci al etapei a patra a Ligii 1, si s-a instalat pe locul 7 cu tot atitea puncte.

Primul gol al clujenilor a venit la sfirsitul primei reprize dupa o eroare copilareasca a lui Balauru. Portarului Viitorului a iesit la 25 de metri de poarta sa si a ratat interventia cu balonul, iar Deac a profitat de oportunitate si a inscris.

Tade a fost cel care a stabilit scorul final, in minutul 82, fotbalistul lui CFR a primit o ...citește toată știrea