Obiectivele lui Uhrin la Cluj: Eventul si Liga Campionilor

Sambata, 21 Martie 2009, ora 14:32
600 citiri

Sefii lui CFR Cluj au trasat obictivele echipei in actualul sezon. Paszkany si Muresan vor ca antrenorul Dusan Uhrin sa le aduca al doilea titlu de campioana, Cupa Romaniei si o noua participare in Liga Campionior.

"Ora bilantului si a stabilirii noilor obiective pentru CFR 1907 Cluj. Ceea ce s-a realizat si ceea ce se vrea, in continuare, la clubul din Gruia: PERFORMANTA!

Echipa CFR 1907 Cluj isi propune continuarea si imbunatatirea performantelor sale, urmarind castigarea Campionatului si a Cupei Romaniei, precum si participarea in Champions League", se arata intr-un articol aparut pe site-ul oficial al ardelenilor.

Campioana en-titre in Romania, CFR Cluj se afla acum pe locul 4 in clasament, la 4 puncte in spatele liderului Dinamo.

Pas greșit pentru CSM București înainte de sferturile Ligii Campionilor. Câte goluri a dat Cristina Neagu
Campioana CSM Bucureşti a remizat joi, pe teren propriu, cu formaţia Dunărea Brăila, scor 35-35 (19-15), în derby-ul etapei a XX-a a Ligii Naţionale. Principalele marcatoare ale meciului...
Optimismul lui Rareș Bogdan pentru europarlamentare: „Obţinem 20 de mandate. SOS-ul doamnei Şoşoacă nu va intra în PE”
Prim-vicepreşedintele PNL Rareş Bogdan a declarat vineri, 29 martie, că alianţa PSD-PNL poate lua la redistribuire 20 de mandate de europarlamentari. Europarlamentarul susține că AUR va...