Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Liga I: CFR Cluj - Gloria Bistrita 2-2

Vineri, 10 Aprilie 2009, ora 20:07
961 citiri

Campioana nu se simte foarte bine. Desi a schimbat antrenorul, CFR Cluj nu a izbutit sa invinga Gloria Bistrita, in etapa 24 a Ligii I.

Elevii lui Ioan Ovidiu Sabau au deschis scorul la Cluj, Diogo marcand in minutul 24, la o greseala grava a apararii visinie.

CFR a egalat in minutul 33, cand portarul ce va apara poarta Stelei sezonul urmator, Tatarusanu, a gresit incredibil. Goal-keeperul a scapat in poarta un sut-centrare expediat de Pereira.

La 3 minute dupa pauza, clujenii preiau conducerea pe tabela. Pereira deviaza suberb mingea catre Peralta care, intrat in careu, il executa pe Tatarusanu.

Bistrita a dat lovitura in prelungirile meciului. In minutul 95 Azevedo suteaza puternic, iar balonul este deviat de Culio in poarta. Scor final, CFR Cluj - Gloria Bistrita 2-2.

Dan Petrescu face curățenie la CFR Cluj. Vedetele echipei vor fi date afară!
Dan Petrescu va reveni în Gruia, unde vrea să facă curățenie la nivelul lotului. Petrescu își face deja lotul, pentru că Ioan Varga i-a fixat obiectivele printre care și titlul în...
Adi Mutu, atac la strategia lui Nelu Varga și la rezultatele CFR Cluj
Adrian Mutu a plecat de la CFR Cluj după partida pierdută cu Corvinul Hunedoara în Cupa României. Acesta a aruncat câteva înțepături către Nelu Varga după eșecul drastic cu cei de la...