CFR Cluj, invinsa clar de Slavia Praga

Duminica, 11 Iulie 2010, ora 17:50
1581 citiri

CFR Cluj a fost invinsa clar, scor 2-4, de Slavia Praga, intr-un meci amical disputat duminica in Austria.

Golurile campioanei Romaniei au fost marcate de Traore, in minutele 65 si 87. Pentru cehi au punctat Jarolim si Grajciar, in prima repriza, respectiv Janda si Jakub, in repriza secunda.

Clujenii au inceput meciul cu urmatorul 11: Stancioiu - Piccolo, Alcantara, Cadu - Tony, E. Dica, Dani, Veloso - Deac - Bjelanovici, Kone.

In a doua parte, Mandorlini i-a trimis in teren pe Nuno Claro - Diogo, Edimar, Rada, Panin - Hora, Muresan, Kivuvu, Culio - Traore, Bud.

A fost ultima partida disputata de CFR Cluj in cantonamentul din Austria.

Biroul Național al USR PLUS a decis, vineri, 24 septembrie, organizarea congresului din 2-3 octombrie în condiții de maximă siguranță, cu maxim 150 de persoane simultan în sala mare de la...
Ce au descoperit investigatorii de la DNA în perchezițiile făcute la Consiliul Județean Iași
Procurorii DNA au făcut verificări la Consiliul Județean Iași și la Școala de Arte după ce în instituția condusă de Costel Alexe au apărut suspiciuni în privința unor angajări....