Deaconu, arbitru la Dinamo - CFR Cluj

Vineri, 28 Martie 2008, ora 07:45
2433 citiri

Alexandru Deaconu, "fluierasul" care a suspendat partida din Giulesti in minutul 73, dintre Rapid si Steaua, dupa ce a fost lovit in cap cu o bricheta aruncata din tribune, va tine capul de afis al derbiului de duminica, dintre Dinamo Bucuresti si CFR Cluj.

Recent decoratul Deaconu va fi arbitru de rezerva la derbiul din "Groapa", iar brigada va fi condusa de Cristi Balaj.

In alta ordine de idei, o decizie in cazul "Bricheta" va fi luata in cursul zilei de vineri, la 8 zile dupa intamplarea din Giulesti, si la cea de-a treia reunire a Comisiei de Disciplina.

Rapid își ia adio de la cupele europene: meci de coșmar pentru giuleșteni împotriva Farului
Echipa Farul Constanţa a învins miercuri, pe teren propriu, scor 3-1, formaţia Rapid Bucureşti, în etapa a şasea din play-off-ul Superligii. Farul a deschis scorul în minutul 3, prin...
Comandantul militar al CSA Steaua, reacție neașteptată către FCSB înainte de câștigarea titlului
Clubul CSA Steaua are o reacție categorică față de FCSB înainte de finalul acestui sezon. CSA Steaua București a fost declarată deținătoarea de drept a palmaresului 1947-1998, pe care...
#deaconu, #arbitru, #Rapid, #Steaua, #Dinamo, #CFR, #Cluj, #rezerva, #decizie , #stiri CFR Cluj