Echipele calificate in sferturile Ligii Campionilor

Miercuri, 17 Martie 2010, ora 23:56
1383 citiri

Iata care sunt cele 8 echipe calificate in sferturile de finala ale Ligii Campionilor:

Girondins Bordeaux

Tragerea la sorti a sferturilor de finala ale celei mai importante competitii intercluburi din Europa va avea loc pe 19 martie.

Paris Saint-Germain a câștigat duelul bogătașilor din Liga Campionilor, 2-0 cu Manchester City. Messi a spart gheața, reușind să marcheze primul gol pentru PSG. El a marcat la vinclu,...
Meciuri de gală în această seară în Liga Camionilor: Messi și-a "iertat" antrenorul și se întoarce pe teren
Liga Campionilor continuă, marţi şi miercuri, cu etapa a doua a fazei grupelor. Unul dintre punctele de atracție ale serii este partida dintre PSG și Manchester City. La gazde, Messi este...