Liga Campionilor: Neconvocat de Christoph Daum, Keseru a inscris in poarta lui Arsenal

Marti, 01 Noiembrie 2016, ora 22:04
3872 citiri

Atacantul roman Claudiu Keseru a marcat un gol in meciul pe care echipa sa, Ludogoret Razgrad, il disputa marti seara pe teren propriu impotriva celor de la Arsenal Londra.

Romanul a inscris in minutul 15, ducand scorul la un incredibil 2-0. Cafu deschisese scorul cu doar trei minute mai devreme.

Dupa 5 minute, insa, Granit Xhaka a redus din diferenta.

Keseru este titular, ca si celalalt roman al campioanei Bulgariei, fundasul Cosmin Moti.

Partida conteaza pentru etapa a patra a grupelor Ligii Campionilor. In tur, scorul a fost 6-0 pentru Arsenal, la Londra.

Puteti urmari aici rezultatele meciurilor de marti seara din Liga Campionilor

Desi arata o forma excelenta in ultimele meciuri, inscriind mai multe goluri si in campionatul Bulgariei, Keseru nu a fost convocat de selectionerul Christoph Daum pentru meciul cu Polonia, din preliminariile Cupei Mondiale.

Cine câștigă din separarea candidaților PSD-PNL la Capitală: ”Se vor faulta unul pe altul”. Scenarii noi pentru prezidențiale
Sociologul Alfred Bulai, șeful departamentului de Sociologie din cadrul SNSPA, a fost invitatul rubricii „Cu fața la alegători”. Acesta a vorbit despre cele mai importante subiecte de pe...
Ungaria dă asigurări că susține aderarea deplină a României la Schengen. Măsurile decise în urma vizitei lui Cătălin Predoiu la Budapesta VIDEO
Ungaria va continua să susţină accederea României în spaţiul Schengen cu frontierele terestre în acest an, a transmis ministrul Afacerilor Interne, Cătălin Predoiu, în urma unei...
#Claudiu Keseru gol Arsenal, #Keseru gol Liga Campionilor, #Ludogoret Arsenal live Liga Campionilor , #rezultate Champions League