Ciprian Marica, din nou integralist pentru Getafe, dar fara gol marcat (Video)

Duminica, 02 Februarie 2014, ora 10:17
1382 citiri

Ciprian Marica a fost din nou integralist pentru echipa sa Getafe, in egalul obtinut de aceasta, scor 0-0, in fata celor de la Valladolid, in runda curenta de Primera Division.

Romanul a ratat o mare ocazie de gol dupa doar minute de joc. Valladolid a avut o bara in minutul 14, oaspetii ratand inca o mare sansa si in minutul 25.

Echipa lui Marica a avut cea mai mare ocazie a partidei in al doilea minut al prelungirilor, atunci cand Diego Castro a lovit si el bara.

Getafe ajunge la sapte meciuri la rand fara victorie in Spania, prin acest egal.

In 2014, Marica a marcat un singur gol, in Getafe - Sociedad 2-2.

Iata si rezumatul jocului:

Mai mulți miniștri, în frunte cu Marcel Ciolacu, ajung în Qatar, pentru "investiții de 15 miliarde de euro"
Premierul Marcel Ciolacu şi şase miniştri se află, începând de marţi, în vizită de lucru în Qatar, dezvoltarea în România a unor proiecte de investiţii în valoare de 15 miliarde de...
Alegeri 2024. Începe depunerea candidaturilor pentru alegerile locale din 9 iunie
Partidele politice, alianţele, organizaţiile cetăţenilor aparţinând minorităţilor naţionale şi candidaţii independenţi vor putea, începând de marţi până pe 30 aprilie, ora 23.59,...
#marica din nou integralist getafe, #getafe fara victorie integralist marica, #marica joc getafe fara gol , #stiri Ciprian Marica