Marica a dansat ca Michael Jackson dupa ce a dat gol pentru Stuttgart (Video)

Luni, 20 Septembrie 2010, ora 10:38
1853 citiri

Ciprian Marica a marcat un gol in victoria de poveste a celor de la Stuttgart, 7-0 cu Borussia Monchegladbach, si a dansat ca Michael Jackson alaturi de Kuzmanovici.

Marica a fost rezerva la "svabi", atacantul roman fiind trimis pe gazon in minutul 73. 7 minute mai tarziu a marcat golul 7 pentru formatia sa, insa adevaratul spectacol a venit cand Ciprian si sarbul Kuzmanovici si-au prezentat "sincronul de gol".

Cei doi au pregatit o schema de dans facuta celebra de Michael Jackson care a facut senzatoi printre spectatori.

Stuttgart, victorie cu 7-0 in Bundesliga! Marica a inscris un gol

Vezi mai jos rezumatul intalnirii dintre Stuttgart si Monchegladbach:

* Sincronul lui Marica este la minutul 4.50 al clipului.

Iohannis merge la Bruxelles. Subiectele fierbinți aflate pe agenda reuniunii liderilor europeni
Preşedintele Klaus Iohannis va participa miercuri şi joi, 17-18 aprilie, la reuniunea extraordinară a Consiliului European care va avea loc la Bruxelles. Şeful statului va participa, de...
Surpriza celui mai recent sondaj de opinie: Nicușor Dan pierde prima poziție în lupta pentru Primăria Capitalei
Candidatul PPUSL la Primăria Capitalei Cristian Popescu - Piedone este cotat cu 38% din voturi, Nicuşor Dan -cu 27%, iar candidatul PSD-PNL Cătălin Cîrstoiu, cu 23%, relevă datele unui Sondaj...
#Marica gol Stuttgart, #Marica Kuzmanovici dans video, #Stuttgart victorie Borussia Monchegladbach , #VFB Stuttgart