Marica incepe noul sezon cu o infrangere

Duminica, 22 August 2010, ora 19:14
715 citiri

Atacantul roman Ciprian Marica a fost invins in prima etapa din Bundesliga, VfB Stuttgart cedand confruntarea din deplasarea de la Mainz, scor 0-2.

Ciprian Marica a fost titular si a evoluat pana in minutul 75, cand Christian Gross l-a trimis pe rusul Pawel Pogrebnyak in locul sau.

Internationalul roman a obtinut un penalty in minutul 18, pe care Cacau l-a ratat.

Ciprian Marica a mai avut o sansa de gol in minutul 34, insa fundasii lui Mainz au respins un sut periculos de pe linia portii.

C.M.

Satisfacția candidatului AUR la Primăria Capitalei: "PSD și PNL au ajuns la soluțiile pe care le-au aruncat la gunoi inițial"
Decizia PSD și PNL de a renunța la candidatul comun Cătălin Cîrstoiu pentru primăria Bucureștiului a fost ironizată de toate partidele de opoziție. Mihai Enache, candidatul AUR la...
Dragoș Pîslaru, co-președinte REPER, despre schimbarea lui Cîrstoiu cu Firea și Burduja: "Mafia patronată de comasaţi şi-a arătat faţa"
Copreşedintele partidului REPER, Dragoş Pîslaru, a declarat că, prin retragerea candidaturii medicului Cătălin Cîrstoiu la Primăria Capitalei de către coaliţie, „mafia patronată de...