Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Probleme pentru Steaua: Tatarusanu s-a accidentat

Marti, 05 Iulie 2011, ora 21:29
1345 citiri

Portarul titular al Stelei, Ciprian Tatarusanu, a parasit accidentat meciul amical pe care "ros-albastrii" l-au terminat la egalitate, scor 2-2, cu brazilienii de la FC Comercial.

In minutul 78 al partidei disputate luni seara, Tatarusanu a cerut sa fie inlocuit, acuzand o accidentare.

Desi se parea ca nu este nimic grav, goalkeeperul Stelei a semnalat noi probleme la sedinta de pregatire de marti, pe care a parasit-o dupa numai cateva minute, din cauza durerilor de la pulpa piciorului drept.

Se pare ca accidentarea suferita luni este mai serioasa decat parea, iar portarul va fi supus unui control amanuntit, meniti sa ofere informatii concrete cu privire la perioada necesara recuperarii.

Tatarusanu a fost inlocuit de Cojocaru in minutul 78 al meciului amical cu FC Comercial, la scorul de 2-0 pentru elevii lui Levy.

Steaua s-a facut de ras in Austria

Inlocuitorul acestuia, Cojocaru, a incasat doua goluri in ultimele zece minute, meciul terminandu-se la egalitate, scor 2-2.

C.F.

Ce n-a văzut CTP în 34 de ani de alegeri libere: ”Doar Ceaușescu îl poate egala pe Ciociu. Ca pe o turmă de mancurți...”
Retragerea lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei a fost comentată acid de jurnalistul Cristian Tudor Popescu, care i-a criticat dur pe președinții PSD și PNL, Marcel...
Candidatul USR la Primăria Sectorului 5 a depus o plângere la DIICOT împotriva lui Cristian Popescu Piedone
Avocatul şi liderul consilierilor USR din Sectorul 5, Alexandru Dimitriu, a depus joi dimineaţă, 25 aprilie, o plângere la DIICOT împotriva primarului Cristian Popescu Piedone şi ”a...