Ciprian Tatarusanu s-a accidentat in Franta

Sambata, 01 Decembrie 2018, ora 08:09
3548 citiri

Portarul titular al echipei nationale de fotbal a Romaniei, Ciprian Tatarusanu, a suferit o accidentare in Franta, acolo unde imbraca tricoul celor de la FC Nantes.

Fostul stelist s-a accidentat in minutul 51 al partidei jucata de Nantes cu Saint-Etienne, pierduta clar de "canari", scor 0-3.

Toate golurile au fost luate insa de rezerva lui Tatarusanu, Dupe, care la chiar prima faza de la intrarea pe teren, a degajat intr-un adversar si putea lua un gol stupid, daca atacantul rival nu facea hent.

Tatarusanu a acuzat probleme inca dupa pauza si pana la urma, la 6 minute de la reluare, a facut un semn catre banca sa ca nu mai poate continua.

Romanul a acuzat probleme la spate si se spera ca nu va avea parte de o perioada lunga de indisponibilitate.

Nantes a coborat pe locul 10 dupa aceasta infrangere, prima dupa 4 rezultate pozitive la rand.

PNL ar putea avea propriul candidat în cursa pentru Primăria Capitalei. Cum s-a ajuns la această concluzie
Eventualitatea retragerii lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Bucureşti ar complica lucrurile pentru cei din Alianța PSD-PNL. Nicolae Ciucă, preşedintele PNL, a afirmat, joi...
Primar bătăuș, susținut în continuare de PNL după ce a fost filmat cum agresa un cetățean. ”A fost sub imperiul unei mari emoții” VIDEO
Cazul primarului din comuna Spermezeu, cercetat penal după ce a agresat fizic un cetăţean, în luna februarie, va fi discutat în forurile de conducere ale PNL Bistriţa-Năsăud, a declarat...
#Ciprian Tatarusanu accidentare de ultima ora, #Tatarusanu accidentare la spate, #Tatarusanu rupt Nantes meci de Ligue , #stiri Ciprian Tatarusanu