Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Niculescu a inscris din nou pentru Duisburg

Luni, 19 Mai 2008, ora 08:17
1128 citiri

Atacantul roman al formatiei MSV Duisburg, Claudiu Niculescu, a inscris din nou pentru echipa sa, in poarta celor de la Frankfurt.

Niculescu a reusit sa marcheze in minutul 58 al meciului pierdut de "zebre" cu scorul de 4-2, terminand astfel campionatul pe ultimul loc in Bundesliga.

"Clau-gol" a fost schimbat in minutul 84 al partidei, Tararache a jucat tot meciul iar Filipescu nu a fost introdus in teren.

Decizia scandaloasă de la marele derby Real Madrid - Barcelona. A fost sau nu gol? VIDEO
Dezbaterea privind absenţa tehnologia de linia porţii în La Liga a fost reaprinsă duminică, după ce un potenţial gol al Barcelonei a fost anulat în Clasico câştigat de Real Madrid, scor...
Ce n-a văzut CTP în 34 de ani de alegeri libere: ”Doar Ceaușescu îl poate egala pe Ciociu. Ca pe o turmă de mancurți...”
Retragerea lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei a fost comentată acid de jurnalistul Cristian Tudor Popescu, care i-a criticat dur pe președinții PSD și PNL, Marcel...
#niculescu, #gol, #duisburg, #Frankfurt, #bundesliga, #retrogradat , #stiri Claudiu Niculescu