CFR, egal european cu Young Boys Berna

CFR Cluj a facut 1-1 in al doilea meci din Europa League cu campioana Elvetiei, Young Boys Berna.
Dupa ce s-a impus in Bulgaria, cu EsSKA, scor 2-0, clujenii sperau sa obtina un nou succes pe teren propriu. Dupa o prima repriza controlata de oaspeti, clujenii au deschis scorul prin Rondon (62), printr-un sut deviat. Avantajul a tinut doar cateva minute, fiindca elvetienii au egalat prin Fassnacht.

"Ma asteptam sa fie un meci complicat, intalneam campioana Elvetiei, cu jucatori foarte buni. ...citeste toata stirea
Vineri, 30 Octombrie 2020, ora 09:06
Sursa: Actual de Cluj