CFR, eliminata dramatic din Europa League. Arbitrul a gresit la final

Campioana Romaniei a scapat o calificare europeana printre degete. In minutul 90 o conducea pe Young Boys cu 1-0 si termina grupa pe locul secund, dupa Roma, dar arbitrul a stricat finalul de meci.
Croatul Gabriel Debeljuh (24 de ani) a marcat un gol sinonim cu o calificare in primavara europeana, in minutul 84 al meciului disputat in Elvetia. Atacantul croat a fost introdus in minutul 74, in locul lui Paun, iar 10 minute mai tarziu a marcat. A urmarit o minge trimisa de Rondon in bara si a ...citeste toata stirea
Vineri, 11 Decembrie 2020, ora 09:06
Sursa: Actual de Cluj