Dan Petrescu, infuriat la culme dupa victoria din Cupa Romaniei: "Ce intrebare e asta? Alta intrebare!"

Vineri, 11 Noiembrie 2022, ora 11:49
81 citiri
Dan Petrescu, antrenorul campioanei Romaniei, a plecat val-vartej de la interviul dupa meciul din Cupa Romaniei, pe teren propriu cu divizionara secunda Dumbravita, scor 5-0. La finalul partidei, Dan Petrescu si-a criticat jucatorii pentru atitudinea nepotrivita si a anuntat ca mai multi fotbalisti vor pleca la iarna.
Campioana Romaniei a avut mari probleme sa deschida scorul. Veteranul Ovidiu Hoban a inscris in minutul 50. In ultimele zece minute, CFR Cluj s-a dezlantuit, profitand de caderea ...citește toată știrea