Handbalistele de la "U" Cluj au pierdut la 11 goluri cu Zalau

Joi, 12 Noiembrie 2020, ora 15:42
76 citiri
Cu un lot format din doar opt sportive, echipa de handbal feminin a Clubului Sportiv Universitatea Cluj a cedat cu scorul de 24 la 35 in fata celor de la HC Zalau. Partida a contat pentru etapa a 6-a a Ligii Florilor MOL si s-a desfasurat joi, incepand cu ora 13:00, in Sala Polivalenta din Bucuresti. Prima repriza a meciului a fost una echilibrata, ambele echipe mergand cap la cap, iar scorul la pauza a fost de 13 la 11 pentru formatia antrenata de Tadici. Diferenta a fost facuta in repriza ...citește toată știrea