Infrangere pentru U-BT in fata BCMU Pitesti, scor 79-80. Dykes a ratat in ultima secunda

Duminica, 20 Ianuarie 2019, ora 22:31
169 citiri
Meciul disputat in Sala Sporturilor "Trivale" din Pitesti a fost unul extrem de disputat. Pentru inceput cele doua echipe au mers cap la cap pe durata primului sfert, iar dupa 10 minute de joc, gazdele aveau o singura posesie avans, scor 25-22.

Sfertul secund a fost unul, de asemenea, controlat de jucatorii echipei gazde. Elevii lui Mihai Silvasan au fost inconsistenti in ofensiva, de acest lucru profitand pitestenii care pe final reusind sa puna si cea mai mare diferenta pe tabela, noua ...citește toată știrea