Sofer cipriot prins cu 214 km/h pe Autostrada Bucuresti - Ploiesti

13 Octombrie 2014 - Sofer cipriot prins cu 214 km/h pe Autostrada Bucuresti - Ploiesti

Un sofer cipriot a fost prins, duminica, de politisti circuland cu viteza de 214 km/h pe Autostrada Bucuresti - Ploiesti. "La data de 12 octombrie, in jurul orei 17:30, politistii Biroului de Politie Autostrada A3 Bucuresti - Ploiesti din cadrul I ...

214

Top 3 știri din presa centrală

Ce faci dacă ai băgat bani în criptomonede care s-au ”prăbușit”. Analist: ”Este o greșeală să te căsătorești cu portofoliul tău”
Analiștii financiari spun că investiţia în criptomonede poate fi foarte profitabilă, în anumite cazuri de ordinul a sute sau mii de procente....

Cabana Babele din Bucegi, scoasă la vânzare pe un site de imobiliare. Care este prețul cerut de proprietar
Cabana Babele din Bucegi, situată în imediata vecinătate a monumentelor naturale de la care a și preluat numele, a fost scoasă la vânzare pe...

Ce trebuie să știe cei care au de gând să cumpere o casă sau un teren: "Nici nu vă imaginați câte beneficii o să vă aducă"
Unii români și-au cumpărat casă sau teren pentru a construi una în zone rurale sau în apropierea orașului în care locuiesc. Alții își...
  1. Motivul pentru care Regele Charles umblă cu scaunul de toaletă, hârtia igienică și patul după el
  2. Ce trebuie să știe cei care au de gând să cumpere o casă sau un teren: "Nici nu vă imaginați câte beneficii o să vă aducă"
  3. România, poziție tranșantă în fața Comisiei Europene: scrisoarea comună în care reclamă cel mai scump gaz metan din lume
  4. La mai puțin de o lună de la divorț, Simona Halep a mărturisit: „Sunt îndrăgostită!”
  5. CTP, nemilos după decesul lui Arșinel: "A atârnat de fusta marii actrițe Stela Popescu. S-a legat cu lanțuri de scaunul de director"
  6. Strângere de mână rece la finalul partidei dintre Ana Bogdan și Irina Begu: "N-a știut cum să fugă mai repede" VIDEO
  7. Fostul cancelar german Angela Merkel rupe tăcerea: Avertisment în privința lui Vladimir Putin VIDEO
  8. A fost sau nu Arșinel amantul Stelei Popescu? Adevărul despre relația dintre cei doi regretați actori
  9. Loredana Groza a petrecut un weekend fierbinte cu un tinerel. "Tu ești copilul ei, nu?" VIDEO
  10. O româncă va fi prezentă la Turneul Campioanelor din tenis